Obóz językowo-survivalowy

Sztutowo 20-30.08.2023 (7-15 lat)

Ośrodek Wypoczynkowy Promyk w Sztutowie nad Morzem Bałtyckim

Zapraszamy na obóz z zajęciami: szkolenie z survivalu oraz intensywną nauką języka angielskiego.

Gdzie: Ośrodek Wypoczynkowy Promyk w Sztutowie nad morzem bałtyckim. Czyste, szerokie, piaszczyste plaże znajdują się w zasięgu spaceru, a okoliczne lasy słyną ze swojej urody.

Czyste, szerokie, piaszczyste plaże znajdują się w zasięgu spaceru, a okoliczne lasy słyną ze swojej urody.

Ośrodek: „Promyk” to nowocześnie zorganizowany i wyposażony ośrodek wypoczynkowy dla młodzieży. Na terenie ośrodka do naszej dyspozycji jest kryty basen, boiska do siatkówki, koszykówki, badmintona, piłki nożnej (nowoczesne boisko ze sztuczną trawą) i plac zabaw oraz zewnętrzna siłownia, a przygodę z survivalem rozpoczniemy w pobliskim pięknym lesie. Mieszkamy w ładnych i przestronnych pokojach z łazienkami.

Wyżywienie: 4 posiłki dziennie serwowane w klimatyzowanej sali – bardzo dobra, domowa kuchnia

ABC ORIENTACJI&GEOCACHING

Szkoła przetrwania

Nasi podopieczni nauczą się zachowania w lesie, szukania drogi, rozpoznawania kierunków świata na podstawie roślinności i gwiazd, czytania mapy, korzystania z busoli oraz czytania znaków patrolowych i innych.

Będziemy uczyć się nie zgubić w lesie, korzystając z przyrody, ale rownież ze zdobyczy techniki tj. terenowy GPS. Nauczymy się, jak przetrwać noc i co robić, gdy zgubimy się w leśnych ostępach. Podczas podchodów dowiemy się, jak posługiwać się azymutami, szyfrować i odszyfrowywać wiadomości.

Będziemy brać udział w strategicznych grach leśnych, uczyć się współpracy w grupie. Ważnym elementem zajęć będą szkolenia z udzielania pierwszej pomocy, dopasowane do możliwych sytuacji z jakimi mogą spotkać się dzieci.

Lekcje angielskiego

Prowadzone przez znakomitych lektorów, wyłącznie w języku angielskim. Codzienne 4 godziny zajęć gwarantują skokowy postęp w posługiwaniu się językiem angielskim.

Poparta wieloletnim doświadczeniem lektorów firmy Berlitz metodyka nauczania to nie tylko skuteczność ale też znakomita zabawa.

ATRAKCJE DODATKOWE:

  • piłka nożna
  • siatkówka plażowa
  • tenis stołowy
  • wieczory przy ognisku z gitarą
  • olimpiada obozowa z nagrodami
  • wycieczka do Gdańska lub Malborka

Ilość uczestników: 45 osób dzielonych na 4 grupy pod względem poziomu językowego i wieku.

Cena Next Level: 2 890 zł

Cena zawiera:

  • Obóz Next level: 2 190 zł
  • Kurs języka angielskiego szkoły Berlitz: 700 zł

Transport z Warszawy: 390 zł

Dokumenty do pobrania

Umowa - kurs językowy

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń!