Next Level powstało przede wszystkim dla Was!

TU SIĘ Z NAMI SKONTAKTUJESZ

Zakładając Next Level, chcieliśmy stworzyć nie tyle firmę organizującą wyjazdy sportowe, a przestrzeń, w której będziemy mogli wspólnie z Wami spędzać aktywnie, fajnie i satysfakcjonująco czas. Staramy się, i jak na razie nam się udaje, aby nasi klienci stawali się naszymi przyjaciółmi, z którymi będziemy mogli realizować wspólne pasje i najbardziej postrzelone pomysły.

Jednocześnie przykładamy wręcz obsesyjną wagę do poziomu organizacji naszych projektów. Z własnych doświadczeń wiemy jak organizacyjne niedociągnięcia potrafią spaprać najfajniejszy nawet wyjazd.

To Wy jesteście w centrum uwagi Next Level i to dzięki Waszym uwagom i sugestiom ciągle się doskonalimy i poszerzamy naszą ofertę.

Poznaj NEXT LEVEL

Lubimy, kiedy świat nam się przesuwa przed oczami. Doba jest dla nas za krótka, a energią możemy obdarować pułk wojska. I chętnie podzielimy się nią również z Wami!

OLGA
CEO

Od zawsze miała dryg organizacyjny, a od kiedy sama została mamą, odkryła ogromną frajdę w spędzaniu czasu z małymi ludzikami. Chce im pokazywać świat i razem odkrywać jego tajemnice

AGA WÓJCICKA
Ski Champion

Narciara - milion ``przejeżdżonych`` ćwiczeń pomaga jej w uczeniu poprawnej sylwetki. Zawsze kolorowy strój wzbudza ciekawość i zaufanie dzieci. Pierwsza zasada narciarza to oczywiście uśmiech, bez tego zajęć nie rozpoczyna, jak i bez rozgrzewki.

ŁUKASZ
Perfekcjonista

Człowiek miliona pomysłów, od najzwyklejszych po zupełnie szalone. Dusza towarzystwa, niezastąpiony bajarz o nieprzeciętnej inteligencji. Niewykluczone, że na kolejną wyprawę pojedzie amfibią.

NASZE REFERENCJE
 • IWONA PJ

  Moi 2 synowie (9 i 14 lat) byli na obozie w Żabince. Wrócili zachwyceni – już mają plany na zimę (narciarskie) i letnie z Next Level. Gdyby nie fotorelacje na stronie nie wiedziałabym co się z nimi dzieje – nie “mieli czasu” zadzwonić ?
  Patrząc z perspektywy rodzica:
  – angielski w formie zabawy – zrobili duży postęp bez poczucia, że “coś muszą”,
  – dużo aktywności sportowych, zabawy terenowe,
  – świetna integracja z rówieśnikami i około-rówieśnikami,
  – dużo zajęć ogólnorozwojowych (posługiwanie się kompasem, alfabet morse’a, pierwsza pomoc – “bandażowanie”, zwiedzanie…itd).

  Instruktorzy REWELACYJNI. Polecam!

 • OLGA OSTROWSKA

  Z wielkim szacunkiem doceniam profesionalizm ekipy 😉
  Olga , Ania , Łukasz, jesteście niesamowici w tym co robicie ! Brawo ! Jeszcze raz BRAWO ! Dziękujemy za wspaniałe wakacje !
  A dla niezdecydowanych z całym sercem POLECAM ! ⛷

 • PAWEŁ ANDRZEJ GRUCHA

  Moi synowie po powrocie z obozu w Sztutowie: “Tata, a w przyszłym roku też pojedziemy z Next Level?”
  Chyba trudno o lepszą rekomendację 🙂

Służymy pomocą