Kalendarz wydarzeń

NARCIARSTWO NEXT LEVEL

Szkolenia dla miłośników sztuki narciarskiej.

Prowadzimy szkolenia narciarskie na każdym poziomie zaawansowania

Zimą, zgodnie z zasadą, że śnieg jest do zabawy, a nie do odśnieżania, szkolimy się w arkanach sztuki narciarskiej i „dajemy czadu” na stokach.

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE

Najmłodszym adeptom niełatwej sztuki opanowania zasad grawitacji i tarcia na stromych, ośnieżonych zboczach, przekazujemy tajniki narciarskiej techniki w atmosferze zabawy i miłości do tego pięknego sportu.

ZAANGAŻOWANI INSTRUKTORZY

Nasi instruktorzy to prawdziwi nartoholicy i „ludzie śniegu”, którzy z nieustannym zaangażowaniem i dużą dawką humoru potrafią pokazać i nauczyć szlachetnej sztuki narciarskiej.

DOPASOWANA OFERTA

Przygotowując ofertę szkoleniową zwracamy szczególną uwagę na indywidualne potrzeby naszych kursantów i kursantek.

VIP Level

Oferta VIP LEVEL to wyjątkowa propozycja dla firm i klientów indywidualnych, których wymagania wykraczają poza sezon i tradycyjne szkolenia narciarskie.

Wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i dopasowujemy terminy, rodzaje szkoleń i miejsca wyjazdów do indywidualnych preferencji.

VIP LEVEL to oferta, w której nasz klient i jego potrzeby  są najważniejsze. Stawiając Twoje oczekiwania na pierwszym miejscu mamy pewność, że przygotujemy wyjazd, który Cię w pełni zadowoli.

Masz pomysł na fantastyczny wyjazd integracyjny dla swojej firmy, ale potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w organizacji? Doskonale, oferta VIP LEVEL jest właśnie dla Ciebie.

 • Indywidualne szkolenia w terminie i miejscu wybranym przez Ciebie
 • Wyjazdy firmowe lub prywatne w gronie przyjaciół lub rodziny
 • Firmowe spotkania integracyjne na śniegu w Polsce i za granicą
 
 • 1. ROZPOZNANIE

  W pierwszym kroku proponujemy spotkanie, podczas którego będziemy mogli wsłuchać się uważnie w Twoje potrzeby. Porozmawiamy o możliwościach, które będą w zasięgu Twojego zainteresowania.

 • 2. PROPOZYCJA

  To moment, w którym wracamy z propozycją kilku scenariuszy i służymy wsparciem w wyborze tego najbardziej satysfakcjonującego.

 • 3. WDROŻENIE

  Na tym etapie spokojnie oczekujesz na termin wyjazdu, a my dajemy z siebie wszystko żeby event był dopięty na ostatni guzik.

Zawsze wspieramy Ciebie i Twoje potrzeby!

Chcesz wiedzieć więcej? Porozmawiajmy