RODZINNA WYPRAWA NARCIARSKA 2018

PAGANELLA SKI AREA WŁOCHY

TERMIN I: 13.01 - 20.01

TERMIN II: 20.01 - 27.01

TERMIN III: 27.01 - 03.02

Paganella w liczbach

100% tras narciarskich pokrytych jest automatycznym systemem naśnieżania. Do dyspozycji otrzymujemy trasy czerwone, niebieskie i czarną, oraz snowpark dedykowany snowboardzistom.

50
KILOMETRÓW SZEROKICH TRAS NARCIARSKICH
1100
METRÓW RÓŻNICY WYSOKOŚCI
13
CZERWONYCH TRAS DLA ZAAWANSOWANYCH MIŁOŚNIKÓW NARCIARSTWA
10
NIEBIESKICH TRAS O RÓŻNYM STOPNIU TRUDNOŚCI DLA POCZATKUJĄCYCH I ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH NARCIARZY

Molveno

Molveno to piękna i romantyczna miejscowość w regionie Dolomiti di Brenta. Z centrum misteczka jeździ wyciąg na Pradel, gdzie zaczynają się szlaki Via Ferrata, z których część jest dostępna zimą. Na trasy zjazdowe w Andalo dowożą narciarzy skibusy. Molveno w zimie jest nader spokojnym i urokliwym miejscem. Ma piękne, malownicze centrum historyczne, sklepy i bary, a ponadto szczyci się pięknymi widokami. Jest to idealne miejsce dla osób kochających spokój i piękno natury.

SZKOLENIE NARCIARSKIE

Zapraszamy wszystkich adeptów sztuki narciarstwa do stawiania pierwszych oraz kolejnych kroków wtajemniczenia w ten wspaniały sport.

Przedszkole narciarskie oraz grupy dzieci jeżdżących trenują codziennie w godzinach 9:30 – 13:30. Zajęcia indywidualne prowadzimy w godzinach 14-16.

Nasi instruktorzy to reprezentanci kadry narodowej, zawodnicy i zdobywcy m. in. Pucharu Koziołka Matołka :-).

W ramach szkolenia prowadzimy Coach corner – video analizy jazdy i teoria techniki narciarskiej.

OFERTA SZKOLENIOWA
 • Codzienny trening 4h
 • Coach corner – video analiza plus teoria narciarstwa
 • Video analiza techniki jazdy
 • Zajęcia indywidualne
 • Zawody w slalomie gigancie

ZAKWATEROWANIE

Molveno - Hotel Du Lac ***

TERMIN I: 13.01 - 20.01
TERMIN II: 20.01 - 27.01
TERMIN III: 27.01 - 03.02

Rodzinny hotel Du Lac Vital Mountain oferuje panoramiczne widoki na jezioro Molveno i pasmo górskie Dolomiti di Brenta.

Do dyspozycji gości jest siłownia ze ścianką wspinaczkową oraz bezpłatne rowery górskie. Obiekt urządzony został w góralskim stylu a jego wnętrza są eleganckie i przytulne. Pokoje rozmieszczone są na trzech piętrach. Każdy z nich wyposażony jest w telewizor, minibar i sejf. Hotel Du Lac zapewnia również pokój zabaw dla dzieci, solarium oraz foyer. Goście mogą korzystać ze zniżki w centrum odnowy biologicznej i na basenie w Andalo.

Restauracja serwuje śniadanie w formie bufetu. W porze lunchu i kolacji oferowane są w niej zestawy dań z Południowego Tyrolu. Raz w tygodniu organizowane są wykwintne kolacje i degustacje ciast. Na miejscu dostępna jest także niewielka kuchnia, w której można przygotować jedzenie dla dzieci.

Obiekt położony jest w Molveno w ośrodku narciarskim Altopiano della Paganella.

Hotel o podwyższonym standardzie oferuje nam 7 noclegów w przestronnych pokojach oraz dwa posiłki dziennie, a co rano na wszystkie dzieci czekają uśmiechnięci instruktorzy.

Oferta zawiera:

 • 7 noclegów
 • 2 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje)
 • 6.dniowy skipass
 • Animacje dla dzieci
 • Coach corner – video analiza oraz teoria narciarstwa
 • Zawody w slalomie gigancie

Residence Stefenine ***

TERMIN: 20.01 - 27.01

Rezydencja Stefenine mieści się w górskiej miejscowości Molveno 200 m od brzegów jeziora otoczona przepięknymi szczytami Dolomitów. Zatem z okien roztaczają się zawsze widoki na wodę lub góry.

Większość apartamentów w kompleksie Stefenine oferuje balkon, natomiast w każdym jest kuchnia, część dzienna oraz łazienka z prysznicem.

Przystanek skibusa znajduje się 100 m od budynku.

 

Oferta zawiera:

 • 7 noclegów
 • 6.dniowy skipass
 • Animacje dla dzieci
 • Coach corner – video i teoria narciarstwa
 • Zawody w slalomie gigancie
narty dla dzieci aply marzec

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zadzwoń.

Nasi instruktorzy

Olga
instruktor

Prowadzi przedszkole narciarskie, pomaga stawiać pierwsze kroki na nartach wszystkim maluchom, w razie spadku formy zawsze ma przy sobie żelki mocy i zaśpiewa piosenkę o rakiecie

Łukasz
instruktor

Kropla drąży skałę, a Łukasz analizuje kazdy zjazd Mikaeli Shiffrin, aby móc w jasny sposób wytłumaczyć, jak działają siły działające na narciarza. Prowadzi Coach corner z zaangażowaniem pokazując wszystkie możliwe zgięcia i wygięcia ludzkiego ciała w czasie zjazdu

Aga
Ski Champion

Więcej czasu spędziła w butach narciarskich niż trampkach, więcej analizując zjazdy niż oglądając bajki. Będąc zawodniczką, nauczyła się, jak dojrzeć błędy u dużych kursantów i jak cierpliwie tłumaczyć na czym polega poprawna jazda

Komin
instruktor

Zdobywca Pucharu Koziołka Matołka nauczy każdego po prostu tańczyć na nartach. Harmonia ruchu to jego konik, a popołudniami, jeśli ktoś poczuje w mięśniach trudy narciarskiego dnia, zawsze można liczyć również na fizjoterapeutyczne zdolności Komina