LETNIE WYPRAWY NEXT LEVEL

Lato to czas obozów dla dzieciaków i rodzinnych wyjazdów sportowych.

Summer campy i letnie obozy

Na naszych wyjazdach dzieci biorą udział w zajęciach sportowych: piłka nożna, aikido, pływanie, kajaki, siatkówka i wiele innych. Bardzo duży nacisk kładziemy na o to, by na naszych obozach panowała atmosfera fair play i wzajemnego szacunku.

OBOZY JĘZYKOWO-SPORTOWE

Ważnym elementem naszej letniej oferty są obozy językowo-sportowe, podczas których profesjonalni lektorzy w atmosferze wakacyjnej zabawy, uczą dzieciaki według najnowocześniejszych metod dydaktycznych.

WYPRAWY ROWEROWE

Także latem radośnie męczymy się na rowerowych nizinnych szlakach, a w terenie nieco bardziej pokrzywionym, na krętych i malowniczych singletrackach przekonujemy się, dlaczego rower górski nazywa się górski

STARE DOBRE TRADYCJE

Wracamy do starej dobrej tradycji poznawania przyrody z plecakiem, namiotem i mapnikiem. A kiedy górzysty krajobraz nieco już nam spowszednieje, uciekamy nad wodę by z pokładu kajaka, jachtu, deski surfingowej czy też innego „pływadła” podziwiać i odwiedzać miejsca niezwykłe i możliwie mało skażone cywilizacją.

Jesteśmy dla Ciebie

Jesienią i wiosną podczas weekendów zamiast tkwić w fotelu, zdobywając czarny pas w obsłudze pilota do telewizora, realizujemy razem z Wami najdziksze pomysły na aktywne spędzanie czasu tam, gdzie nie ma cywilizacji i wszędobylskiego betonu.

Zamiast kanapy proponujemy równie wygodny i stabilny rower, kajak lub własne nogi. Nieobce są nam również eskapady samochodami terenowymi lub motocyklami.

Masz pomysł na wyjazd integracyjny dla swojej firmy, ale potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w organizacji? Doskonale, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

  • OBOZY LETNIE I SUMMER CAMPY
  • WYPRAWY ROWEROWE
  • ZIELONE SZKOŁY
  • WEEKENDOWE ESKAPADY
  • PIKNIKI RODZINNE
 

Zawsze wspieramy Ciebie i Twoje potrzeby!

Chcesz wiedzieć więcej? Porozmawiajmy

Kalendarz wydarzeń