Obóz traperski

Krynica Morska 03.07-14.07.2019 (12-17 lat)

Krynica Morska

Gdzie: Na najdalej wysuniętej na wschód plaży w Polsce, na samym końcu Mierzei Wiślanej znajduje się Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Piaskach. Położony jest w obszarze administracyjnym Krynicy Morskiej, a dokładnie w najspokojniejszej jej części. Miejsce to jest oazą ciszy i spokoju.

Czysty i piękny las jest wspaniałą areną dla wszystkich zajęć i zabaw na świeżym powietrzu. Długa piaszczysta plaża, łagodnie opadające dno morskie to wymarzone miejsce do spacerów i kąpieli. Najbardziej spostrzegawczy będą mogli być może pochwalić się wypatrzeniem bursztynowych skarbów.

Ośrodek: Ośrodek Edukacji Ekologicznej mieści się w magicznej ponad stuletniej szkole. Świeżo wyremontowana i ze smakiem zaadaptowana do przyjęcia młodzieży czeka tylko na nasz przyjazd. Obszerny ponad hektarowy ogrodzony i bezpieczny teren to atut tego miejsca. Na terenie ośrodka znajdują się boiska i urządzenia rekreacyjno-sportowe. Piłka siatkowa i piłka nożna, tory przeszkód, ścianka wspinaczkowa, plac zabaw z drewnianymi drabinkami i stół do ping-ponga to tylko część czekających na nas atrakcji.

Wyżywienie: Profesjonalne zaplecze gastronomiczne to bez wątpienia jeden z atutów ośrodka. Wykwalifikowana i doświadczona kadra kucharska 4 razy dziennie zapewnia naprawdę pyszne i obfite posiłki podawana w formie szwedzkiego stołu.

Zapraszamy na obóz traperski w Krynicy Morskiej – Piaskach. Obóz to zajęcia traperskie, mikro gry strategiczne i zajęcia z języka angielskiego.

ABC trapera

Poznanie podstaw leśnego życia. Nasi podopieczni nauczą się zachowania w lesie, czytania i rozpoznawania tropów zwierząt. Będziemy uczyć się zakładać obóz, budować szałasy i inne schronienia tylko z tego, co można znaleźć w lesie. Nauczymy się, jak przetrwać noc i co robić gdy zgubimy się w leśnych ostępach. Podczas podchodów dowiemy się, jak posługiwać się mapą i kompasem, szyfrować i odszyfrowywać wiadomości. Będziemy brać udział w strategicznych grach leśnych, uczyć się współpracy w grupie. Ważnym elementem zajęć będą szkolenia z udzielania pierwszej pomocy, dopasowane do możliwych sytuacji, z jakimi mogą spotkać się dzieci.

Berlitz

Lekcje angielskiego

Prowadzone przez znakomitych lektorów, wyłącznie w języku angielskim. Codzienne 4 godziny zajęć gwarantują skokowy postęp w posługiwaniu się  językiem angielskim.

Poparta wieloletnim doświadczeniem lektorów firmy Berlitz metodyka nauczania to nie tylko skuteczność ale też znakomita zabawa.

ATRAKCJE DODATKOWE:

  • piłka nożna
  • siatkówka plażowa
  • tenis stołowy
  • wieczory przy ognisku z gitarą
  • olimpiada obozowa z nagrodami
  • wycieczka do Elbląga lub Fromborka
  • Spotkanie ze Strażą Graniczna

Ilość uczestników: 45 osób dzielonych na 4 grupy pod względem poziomu językowego i wieku.

Cena: 2290 zł + ew. transport: 200 zł

Dokumenty do pobrania

Umowa uczestnictwa
Umowa - kurs językowy
Karta kwalifikacyjna uczestnika
Regulamin obozu

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń!