MARCOWA WYPRAWA NARCIARSKA 2018

CARANO CAVALESE - VAL DI FIEMME

TERMIN: 18-25.03

Val di Fiemme

Val di Fiemme, jedna z najpiękniejszych alpejskich dolin, majestatyczne wrota Dolomitów, to synonim wielkiego narciarstwa.

110
KILOMETRÓW SZEROKICH TRAS NARCIARSKICH
20
% CZARNYCH TRAS ZJAZDOWYCH DLA ZAAWANSOWANYCH NARCIARZY
50
% CZERWONYCH TRAS DLA ZAAWANSOWANYCH MIŁOŚNIKÓW NARCIARSTWA
30
% NIEBIESKICH TRAS DLA POCZATKUJĄCYCH I ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH NARCIARZY

Val di Fiemme

Kompresorium umożliwia uprawianie narciarstwa alpejskiego i klasycznego na najwyższym poziomie – to najnowocześniejsze obiekty z licznymi atrakcjami après-ski i bogatym kalendarzem międzynarodowych imprez sportowych.

W sumie ponad 100 km tras zjazdowych, 50 najnowocześniejszych wyciągów, sztuczne naśnieżanie, w pełni wyposażone snowparki, dwa tory saneczkowe oraz słynna trasa biegowa Marcialonga.

Ze skipassem Val diFiemme-Obereggen można uprawiać narciarstwo alpejskie na sniegach Aple Cermis, w Ski Center Latemar, w Bellamonte-Alpe Lusia, w Passo Lavaze-Passo Oclini i przełęczy Passo Rolle.

SZKOLENIE NARCIARSKIE

Zapraszamy wszystkich adeptów sztuki narciarstwa do stawiania pierwszych oraz kolejnych kroków wtajemniczenia w ten wspaniały sport.

Przedszkole narciarskie oraz grupy dzieci jeżdżących trenują codziennie w godzinach 9:30 – 13:30. Zajęcia indywidualne prowadzimy w godzinach 14-16.

Nasi instruktorzy to reprezentanci kadry narodowej, zawodnicy i zdobywcy m. in. Pucharu Koziołka Matołka :-).

W ramach szkolenia prowadzimy Coach corner – video analizy jazdy i teoria techniki narciarskiej.

OFERTA SZKOLENIOWA
  • Codzienny trening 4h
  • Coach corner – video analiza plus teoria narciarstwa
  • Video analiza techniki jazdy
  • Zajęcia indywidualne
  • Zawody w slalomie gigancie

ZAKWATEROWANIE

Clubresidence Veronza ***

TERMIN: 18.03 - 25.03

Ośrodek Veronza Resort dysponuje bogatym zapleczem rekreacyjnym z krytym basenem i siłownią. Usytuowany jest niedaleko od wyciągu narciarskiego Doss Dei Laresi i zapewnia bezpłatny transfer autobusem dla narciarzy od grudnia do kwietnia.

Do hotelu Resort & Clubresidence Veronza można z łatwością dojechać z autostrady A22. Obiekt położony jest na obrzeżach Carano i oferuje pokoje z pięknym widokiem na Dolomity.

Na dzieci czeka w hotelu klub oraz plac zabaw. Ofertę obiektu uzupełnia program sportowo-rozrywkowy dla dorosłych i dzieci.

Centrum odnowy biologicznej obejmuje saunę, łaźnię turecką oraz strefę relaksu, w której można napić się ziołowej herbaty. Za dodatkową opłatą można także korzystać z zabiegów kosmetycznych.

Oferta zawiera:

  • 7 noclegów
  • 6.dniowy skipass
  • Animacje dla dzieci
  • Coach corner – video analiza oraz teoria narciarstwa
  • Zawody w slalomie gigancie
narty dla dzieci aply marzec

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zadzwoń.

Nasi instruktorzy

Olga
instruktor

Prowadzi przedszkole narciarskie, pomaga stawiać pierwsze kroki na nartach wszystkim maluchom, w razie spadku formy zawsze ma przy sobie żelki mocy i zaśpiewa piosenkę o rakiecie

Łukasz
instruktor

Kropla drąży skałę, a Łukasz analizuje kazdy zjazd Mikaeli Shiffrin, aby móc w jasny sposób wytłumaczyć, jak działają siły działające na narciarza. Prowadzi Coach corner z zaangażowaniem pokazując wszystkie możliwe zgięcia i wygięcia ludzkiego ciała w czasie zjazdu

Aga
Ski Champion

Więcej czasu spędziła w butach narciarskich niż trampkach, więcej analizując zjazdy niż oglądając bajki. Będąc zawodniczką, nauczyła się, jak dojrzeć błędy u dużych kursantów i jak cierpliwie tłumaczyć na czym polega poprawna jazda

Komin
instruktor

Zdobywca Pucharu Koziołka Matołka nauczy każdego po prostu tańczyć na nartach. Harmonia ruchu to jego konik, a popołudniami, jeśli ktoś poczuje w mięśniach trudy narciarskiego dnia, zawsze można liczyć również na fizjoterapeutyczne zdolności Komina

Pozostałe wyjazdy narciarskie